Doświadczenie

Doświadczenie

a raczej jego suma, zbierana przeszło dekadę. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem praktycznie w każdym projekcie, dzięki temu nasi klienci szybciej osiągają zakładane cele, a wyniki niejednokrotnie zaskakują ich samych.

Doradztwo

to naturalny i najbardziej ekscytujący etap naszej pracy. To właśnie wtedy rodzą się najlepsze pomysły, które zasilają dobrą energią cały zespół aż do końca projektu.

Doradztwo
Wsparcie

Wsparcie

Możesz na nas liczyć! Wtedy gdy koncepcja powstaje, kiedy się realizuje oraz na etapie wzrostu i podbijania rynku pomagamy podjąć najlepsze decyzje - biznesowe i technologiczne. To właśnie magia bliskiej współpracy.

Team

Nasz zespół to także współpracujący z nami specjaliści, gotowi dzielić się całym wachlarzem wiedzy: od rozwoju biznesu, marketingu, sprzedaży przez analitykę, PR i kompetencje miękkie aż po zewnętrzne źródła finansowania, prawo i podatki.

Team

Jesteśmy w stanie kompleksowo budować i wspierać każdy biznes - a czy u Ciebie można by coś zrobić lepiej?

Napisz do nas

Realizujemy projekt pod tytułem „Opracowanie designu urządzenia do prezentacji zbiórek ciągłych na rzecz firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz”, którego celem jest wzrost konkurencyjności firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz na światowym rynku zbiórek (fundraisingu i crowdfundingu), poprzez zaoferowanie nowego, specjalistycznego produktu. Efektem projektu będzie stworzenie designu dla fizycznego urządzenia elektronicznego, umożliwiającego wyświetlanie treści multimedialnych w formie prezentacji zbiórki pieniędzy. Wartość projektu wynosi: 289 411,62 PLN, z czego 199 999,90 PLN dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.
Dzięki realizacji projektu, już wkrótce w ofercie pojawią się ZBIÓRKOMATY. Zobacz więcej...