Projekt strony www

Niesamowity kadłub statku rozpoznawany nawet poza Szczecinem potrzebował obecności w sieci, która dorówna kulturowemu centrum biznesowo-handlowym, którym jest w rzeczywistości.

Identyfikacja

Zamiast zrealizować pomysły klienta przeprowadziliśmy audyt, który pokazał czego potrzebuje PAZIM, a potem to zrealizowaliśmy. Efekty oceń sam.

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

Sprawdź na komórce

Jako biznesmen nie siedzisz przed komputerem. Dlatego RWD (responsive web desing) jest niezbędne i oczywiste. Czy Twoja strona jest zoptymalizowana pod urządzenia mobilne? Chętnie sprawdzimy.

Projekt strony głównej

Jak zawrzeć tak dużo informacji w tak małej przestrzeni i nic nie stracić? Wypunktować. ikonkować. Grać zdjęciem i logami klientów.

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

Realizujemy projekt pod tytułem „Opracowanie nowego urządzenia do prezentacji zbiórek ciągłych na rzecz firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz”, którego celem jest wzrost konkurencyjności firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz na światowym rynku zbiórek (fundraisingu i crowdfundingu), poprzez zaoferowanie nowego, specjalistycznego produktu. Efektem projektu będzie stworzenie prototypu fizycznego urządzenia elektronicznego, umożliwiającego wyświetlanie treści multimedialnych w formie prezentacji zbiórki ciągłej oraz wsparcie jej jednym z zaimplementowanych kanałów płatności. Wartość projektu wynosi: 402 431.40 PLN, z czego 278 103.00 PLN dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego