O projekcie

Lubisz chodzić na zakupy? Pewnie, kto by nie lubił, zwłaszcza kiedy przychodzi sezon na promocje! Serwis Alekupony.pl powstał aby sezon na zniżki trwał cały rok. Kiedy potrzebujesz spodni, telewizora, burgera…łap w rękę swój laptop lub telefon i szukaj kuponu!

Pomysł

Słowo „promocja” każdego dnia odmieniamy przez wszystkie przypadki. Uwielbiamy dostawać rabaty, zniżki, kupony. Nic tego nie zmieni – bo i po co? Nad takimi brandami moglibyśmy pracować codziennie. Wiemy, że każdego dnia do swoich telefonów i laptopów uśmiechają się tysiące osób, zdrapując kolejne kupony.

Jak zrobić tak skomplikowany i użyteczny serwis jak kupony.pl?
To proste, wystarczy mieć w zespole kilka dziewczyn kochających promocje i zapytać ich, czego potrzebują podczas robienia zakupów w centrach handlowych. Potem już jest z górki…
Napisz do nas

Avatar
Avatar

Alekupony.pl

Projekt Strony www

Po wejściu na serwis kuponowy, od razu musisz czuć się jak u siebie. Wszystko powinno leżeć na swoim miejscu a do każdego z pomieszczeń, mimo, że jest ich wiele powinno prowadzić zaledwie kilka kroków.

Tworząc Alekupony.pl właśnie taką filozofią się kierowaliśmy. Tej strony chce się używać od pierwszego wejrzenia. Mimo olbrzymiego poziomu skomplikowania, chce się do niej wracać. Bo jest po co;-)

Avatar
Avatar