O projekcie

Zgubiłeś kiedyś telefon? Nawet jeśli nie, wiesz jaki to problem. Dla wszystkich pogubionych i skradzionych laptopów, aparatów i innych cennych sprzętów mamy OTAGIO - portal, gdzie "tagujesz" swoje rzeczy jako... swoje. Międzynarodowa baza zwiększająca bezpieczeństwo.

Pomysł

Projekt własny od pierwszego piksela. Stworzyliśmy koncepcję, zakodowaliśmy, stworzyliśmy całą identyfikację wizualną, puściliśmy w świat, a teraz promujemy. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Samochody mają dowody rejestracyjne, zwierzęta się chipuje, a co ze sprzętami, które mają wartość nie tylko finansową, ale sentymentalną? Też można je OTAGIOwać! Dodaj do bazy infromacje, że dana rzecz należy do Ciebie i przestań obawiać się, że ktoś Cię okradnie! Zyskaj też większe bezpieczeństwo kupując używane rzeczy - dzięki OTAGIO upewnisz się, że pochodzą faktyczne od tego właściciela.
Napisz do nas

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

Otagio.com

Projekt Strony www

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Kamila Romanowicz / Copywriter

"Dzięki otagio.com jestem spokojniejsza o los ważnych dla mnie przedmiotów, bo wiem, że społeczność ma naprawdę dużą siłę. Gdyby było można, dodałabym do bazy nawet książki!"