Ile czasu Ty czekasz na projekt?

Business Link Szczecin miał 2 dni na zrobienie akcji dla klientów.
Tam, gdzie inne firmy nawet nie zdążyłyby zakończyć negocjacji, my stworzyliśmy najlepiej konwertujący landing page (w porównaniu do konkurencych Business Linków).

Karta zniżkowa

Oprócz samej strony, której projekt obejmował nie tylko postawienie, ale również przetestowanie, aby jak najlepiej gromadził leady, stworzyliśmy też całą promocję dookoła, nawet z materiałami drukowanymi. Od otrzymania briefa do rozpoczęcia akcji minęły dwa dni. Czy Twój developer tak pracuje?

Responsywność

Landing page to tylko pozornie prosta forma. Ma bardzo konkretne zadanie i niewiele narzędzi do jego realizacji. Mniej znaczy więcej, bazując na naszej wiedzy i umiejętnościach analitycznych zrobiliśmy najlepiej konwertujące narzędzie w BLach całego kraju. Bo umiemy.

#BLurki

Każdy lubi mieć urodziny. Business Link też, dlatego przygotowaliśmy nietypowy event mając na uwadze nie tylko wydarzenie, ale też nazwę browaru.

Avatar
Avatar
Avatar

Business Link Szczecin w sieci

Projekt Strony www

Jeśli po zobaczeniu tej strony chciałeś zadzwonić i wykupić u nich usługę - to nasza zasługa ;) Rzuć nam wyzwanie - chętnie je podejmiemy i przygotujemy Ci nietypową kampanię w krókim czasie.

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar