Jak udało nam się zadowolić już 50 klientów? Po pierwsze - robimy to ponad dekadę. Po drugie - pracujemy tylko nad projektami, w które wierzymy. Po trzecie - klienci nas sobie polecają.

Zadowolonym klientom zrobiliśmy...

Cześć!

Pewnie nie masz pojęcia czym się charakteryzuje UI, jakie umiejętności musi mieć biznes developer i co definiuje dobrego grafika. My wiemy, bo w ciągu ostatnich 10 lat zdobywaliśmy doświadczenie przy różnych projektach.

Nasza brygada jest mocna naszymi umiejętnościami i komplementarnym doborem członków. Dlatego możemy poprowadzić Twój pomysł od projektu, przez wykonanie aż po promocję i analitykę. Odważ się zobaczyć jak zmienimy Twój biznes.

Co umiemy?

Web & mobile (strony www)
Analiza / Research (czy to ma sens?)
Strategia Marki (po co to robimy?)
Biznes development (jak zarabiać więcej?)
Identyfikacja wizualna (logo,grafiki,kolory)
Kierownictwo artystyczne (nie trafisz na "grafik płakał jak projektował")
Opakowanie (oceniamy po okładce)
Publikacja (żebyś nie tylko Ty wiedział o Twojej stronie)
Reklama prasowa (kontakty z dziennikarzami, PR)
Social Media (sprzedaż w sieci)

Realizujemy projekt pod tytułem „Opracowanie designu urządzenia do prezentacji zbiórek ciągłych na rzecz firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz”, którego celem jest wzrost konkurencyjności firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz na światowym rynku zbiórek (fundraisingu i crowdfundingu), poprzez zaoferowanie nowego, specjalistycznego produktu. Efektem projektu będzie stworzenie designu dla fizycznego urządzenia elektronicznego, umożliwiającego wyświetlanie treści multimedialnych w formie prezentacji zbiórki pieniędzy. Wartość projektu wynosi: 289 411,62 PLN, z czego 199 999,90 PLN dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.
Dzięki realizacji projektu, już wkrótce w ofercie pojawią się ZBIÓRKOMATY. Zobacz więcej...