Projekt strony www

Fajnie mieć piękny taras, ale jeśli nie jesteś architektem - skąd masz wiedzieć ile materiałów zakupić i które wybrać? Odpowiedź jest prosta - sprawdź GUMI.

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

Kalkulator GUMI

Nasz kreator pomoże Ci zaprojektować wymarzony taras, przedstawi wizualizacę efektu, podpowie jak układać i pomoże w zakupie - jednym kliknięciem możemy zamówić wszystkie niezbędne produkty. Tysiące zadowolonych klientów korzysta z tego rozwiązania już w ponad 10 krajach na świecie, a firma rozwija się, zostawiając konkurencję w tyle.

Wierny klient od 8 lat

GUMI przyszło do nas po nową stronę internetową. Dziś, po kilku latach, nie tylko aktualizujemy kreator, który wymyśliliśmy, ale również dbamy o całą wizualną stronę marki tworząc branding, materiały i część promocji. Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję - zaufaj nam i zaproś do współpracy.

Avatar

Realizujemy projekt pod tytułem „Opracowanie nowego urządzenia do prezentacji zbiórek ciągłych na rzecz firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz”, którego celem jest wzrost konkurencyjności firmy Supercomp Grupa IT Maciej Monkiewicz na światowym rynku zbiórek (fundraisingu i crowdfundingu), poprzez zaoferowanie nowego, specjalistycznego produktu. Efektem projektu będzie stworzenie prototypu fizycznego urządzenia elektronicznego, umożliwiającego wyświetlanie treści multimedialnych w formie prezentacji zbiórki ciągłej oraz wsparcie jej jednym z zaimplementowanych kanałów płatności. Wartość projektu wynosi: 402 431.40 PLN, z czego 278 103.00 PLN dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego